Niedrogi laptop poleasingowy do użytku codziennego

Udostępnij dalej!

sklep z laptopami poleasingowymiHP 350 to laptop poleasingowy zaopatrzony w niskonapięciowy procesor Intel Broadwell. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają wydajnego, niedrogiego notebooka, który będzie służył do codziennych zastosowań.

Obudowa HP 350 została wykonana z trwałego plastiku, dużą zaletą tej konstrukcji jest metalowy podnadgarstnik oraz matowe wykończenie, dzięki któremu komputer jest bardziej odporny na zabrudzenia i zarysowania. Sztywność obudowy niestety pozostawia sporo do życzenia, dlatego laptop polecany jest przede wszystkim do użytku stacjonarnego. Laptopy poleasingowe zostały zaopatrzone przez producenta w praktyczne złącza – trzy porty USB oraz dwa wyjścia sygnału wideo VGA i HDMI. Można go pochwalić za wygodną, wyspową klawiaturę oraz matową matrycę 15, 6″ o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli.

Chociaż ten model posiada dodatkową kartę grafiki, obsługuje gry tylko w ograniczonym stopniu, głównie stare tytuły, śmiało można podciągnąć go do grupy jako tanie laptopy poleasingowe dell opinie. Nie nagrzewa się, można za to narzekać na poziom głośności układu chłodzenia. Ogólnie rzecz biorąc, to dobry sprzęt, który na pewno zasługuje na uwagę. Wygląda stylowo, jest wytrzymały, poza tym charakteryzują się dosyć dobrą wydajnością akumulatora – podczas przeglądania Internetu komputer wytrzymał bez zasilania prawie 5h.